Hakkımızda

2014 yılında İstanbul’da Çağla Kızılkoca tarafından kurulan Fidan Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde gelişmekte ve yenilenmektedir. 7 yılı aşkın bu süre içerisinde dürüst şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmalarımızla seçkin bir hizmet sunmaktayız.

Fidan Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize yüksek kalitede hukuk hizmeti sunabilmek amacıyla ülkemizde yaşanan gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri öngörüp anında müdahale etmekteyiz.

Tecrübe ve dinamizmi bir araya getirerek, bireysel veya kurumsal ayrımı gözetmeden tüm müvekkillerimizin hukuki sorunlarını hızlı bir şekilde çözümlemek bizim en önemli amacımız.

Bu amaca ulaşabilmek gayesi ile kurulan Fidan Hukuk Büromuz genç ve dinamik bir kadro ile müvekkillerinin her an ulaşabileceği ve uzun sureli güven ilişkisi ile üstün hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmeye özen göstermektedir.

Bu yolda bizimle birlikte olan ve güven duyan tüm çözüm ortaklarımıza ve  müvekkillerimize iş birliktelikleri için sonsuz teşekkür ederiz.